Київ отримає 100 мільйонів доларів для модернізації «Київтеплоенерго»

Ukranews.com

Підприємство «Київтеплоенерго» спільно з КМДА поставили свої підписи під Меморандумом з Міжнародною фінансовою корпорацією, USAID та ЄБРР. Сторони підписаного документа зобов’язалися співпрацювати на міжнародному рівні для оновлення столичного теплоенергетичного комплексу.

Як повідомили в Київській міській державній адміністрації, в угоді передбачається розробка проміжного фінансового пакету. У здійснення проекту з оновлення київського теплоенергетичного комплексу буде вкладено 100 мільйонів доларів в якості інвестицій.

За словами мера Києва Володимира Кличка, головним пріоритетом співпраці є створення нової концепції для «Київтеплоенерго», а також реалізація цієї концепції з підтримкою міжнародних партнерів.

Кличко нагадав, що в роботи з модернізації теплоенергетичного комплексу Києва ніхто фінансово не вкладався протягом десятиліть, що призвело до критичного стану системи nf зносу на 80% всіх потужностей тепломереж.

Коментуючи підписання меморандуму, глава USAID Фархад Гаусс підкреслив, що його країна активно підтримує енергобезпеку столиці.

Використовуючи ці вкладення, Київ проведе заміну і реконструкцію тепломережі, а також оновлення комплексу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*