Нацполіція переходить на посилений режим несення служби

Lexinform.com.ua

За повідомленням першого заступника голови МВС Сергій Ярового, під час новорічних і різдвяних свят в країні правоохоронці переходять на посилений режим роботи. Керівники обласних структур Нацполіції повинні мати відповідні засоби та силами, а також мати можливість оперативно реагувати на нештатні ситуації будь-якого характеру.

Яровий заявив, що раніше проводилися командно-штабні навчання, а також відпрацювання взаємодії між Нацгвардією, Нацполіцією, співробітниками Прикордонної служби та ДСНС.

Для дитячих святкових заходів будуть залучені ювенальні інспектори та «шкільні» співробітники патрульний поліційного Департаменту. Про це оголосив заступник керівника Нацполіції Олександр Фацевич, в ході селекторної наради за участю Ярового та його підлеглих.

Комплексом заходів передбачено максимальний захист поліціянтами місць масового людського скупчення, а також вжиття заходів з пошуку вибухівки уповноваженими фахівцями.

Заступник голови Нацполіції також звернув увагу на максимальну присутність поліціянтів сил в місцях проведення релігійних служб і поблизу призначених для цього споруд.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*