Україна може вступити в «східноєвропейський» союз

Nn.by

В інтерв’ю одному з українських видань філософ Сергій Дацюк заявив, що сучасні європейські країни не мають у своєму розпорядженні перспективами, а ключові країни Старого Світу не встановили контроль навіть над своїм внутрішнім порядком. Філософ зауважив, що країна йде до Європи, яка вже відсутня.

За словами Дацюка, він прожив значну частину своєї біографії в ладу комунізм суспільстві, а тепер проживає в соціумі, яке зайняте будівництвом Європи.

Інтерв’юер зауважив, що відчуває втому від будівництва «світлого майбутнього» і не може переконати українців зупинитися і зайнятися будівництва елементарного щастя у власних стінах.

Філософ заявив, що майбутнє нашої країни залежить від розвитку внутрішньоросійської ситуації, в той час як РФ балансує на межі громадянського конфлікту. Якщо Росія розпадеться, Україна отримає можливість будівництва країни разом з південним заходом РФ, залишивши Київ столицею.

У разі збереження цілісності Росії, Україні слід подумати про створення «Міжмор’я», яке об’єднає в політичний і військовий союз нашу країну, Прибалтику, Республіку Білорусь і Польщу. Країни-партнери по майбутньому союзу забезпечать Україні всі можливості для створення зброї масового ураження — ядерну зброю, зазначив Дацюк.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*