Віце-прем’єр України сподівається на прийняття Конституційного курсу в НАТО і ЄС в лютому

Nabludatel.net

Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка займає пост віце-прем’єра з питань європейської інтеграції, висловила надію, що парламент в лютому майбутнього року набере більшість голосів для змін в Основний Закон, які закріплять державний курс в Північноатлантичний Альянс та Європейський Союз.

Віце-прем’єр під час підсумкової прес-конференції заявила, що майбутній рік буде вирішальним для того, щоб Конституція закріпила курс на членство в НАТО і Євросоюз, що захистить від загрози змін у політиці набагато серйозніше, ніж будь-які інші заходи.

Вона також зазначила, що не дуже високо оцінює виконання Угоди про асоціацію з ЄС у 2018 році. За її словами, велика кількість нардепів поставилися безвідповідально до завдань, передбачуваних Угодою, а також декларативного прагнення своїх політсил рухатися в Європу. Одночасно з цим вона зазначила, що для всіх її колег по уряду такий курс є пріоритетним.

Сумарний результат від виконання країною Угоди з Брюсселем зростає, наголосила віце-прем’єр, і навела дані, згідно з якими, Україна експортувала на територію Євросоюзу за дев’ять місяців поточного року на 14 мільярдів 600 мільйонів доларів, що на два мільярди перевищує аналогічні показники роком раніше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*