«Жовті жилети» готові «привітати» Францію новими протестами

Rtl.fr

У Парижі групи протестуючих, які називають себе через загальну деталь екіпіровки «жовтими жилетами», анонсували нову хвилю протестів на новорічні свята в столиці Французької Республіки.

Як зазначається, метою протестуючих є утримання свого уряду в стані напруги в період свят. «Жовті жилети» висловили свої невдоволення реалізацією обіцянок французького президента щодо підвищення заробітних плат і багатьох інших пунктах.

Представниця протестного руху Летиція Деваль заявила, що її соратники все ще знаходяться в стані мобілізації, яка буде тривати найближчим часом. Протести триватимуть всупереч тому, що за останню декаду уряд зайнявся демонтажем значного числа точок блокування.

Париж буде не єдиним містом, якому пообіцяли нову хвилю протестів: такі ж акції очікуються в Ліоні, Бордо, Тулузі і Нанті.

Як пишуть в соціальних мережах, нові паризькі протести очікуються святковими і мирними.

Нагадаємо, що у французькому МВС раніше заявили, що поріділе за чисельністю рух «жовтих жилетів» стало об’єднанням людей, які схильні до застосування сили.

Нагадаємо, що спочатку в листопаді поточного року протести у Франції спалахнули через урядового рішення підвищити ціни на паливо. Багатотисячні маніфестації в Парижі та інших містах обернулися заворушеннями та запеклими сутичками з правоохоронцями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*