У Києві напали на музиканта Дзідзьо

moemisto.ua

Цієї п’ятниці в столиці було скоєно напад, жертвою якого став вітчизняний виконавець Дзідзьо. Як повідомлялося, інцидент стався, коли артист прямував на ефір однієї з радіостанцій. В ході нападу, він отримав незначні травми, які не становлять загрози для життя. Як стало відомо, напад було скоєно бізнес-конкурентом музиканта.

Зазначимо, що напад стався в Києві біля однієї з радіостанцій, невідомі завдали низку ударів артисту, після чого покинули місце інциденту на іномарках. Правоохоронці вже оголосили план перехоплення, а вказані автомобілі були подані в розшук.

Інформацію про дану подію у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднила менеджер з піару артиста Лілія Слюсар. Вона зазначила, що зловмисники майже відразу після інциденту зникли на іномарках, проте стану здоров’я музиканта на даний момент нічого не загрожує.

Сам Дзідзьо розповів, що біля будівлі радіостанції до нього підійшли двоє невідомих та почали задавати йому питання про причини загроз, які походять від музиканта на адресу матері одного з нападників. Однак артист підкреслив, що не розуміє, про що йде мова, після чого отримав кілька ударів по обличчю.

Через деякий час, з’явилися відомості, що одним із зловмисників є «рейдер» Михайло Мєшков, який раніше придбав частку в компанії «Meison entertainment» у одного з екс-учасниць гурту «Дзідзьо». При цьому, наголошується, що напад на артиста стався внаслідок розборок щодо компанії. Також підкреслимо, що екс-учасник групи створив свій музичний колектив «DZIDZ’OFF», який є клоном наявної групи. В ході судових розглядів, було прийнято рішення, що група-клон зобов’язана виплатити музиканту 116 тисяч гривень, а також сплатити витрати в ході проведення експертиз та судовий збір. У зв’язку з цим, є припущення, що один із зловмисників може бути фігурантом конфліктної ситуації навколо групи-клону.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*