Міністерство освіти та науки займеться шкільним Інтернетом і вбиральнями

Bykvu.com

Заступник керівника Міністерства освіти та науки Роман Греба на річній підсумковій прес-конференції поділився планами свого відомства на майбутній рік.

Греба зазначив, що нові стандарти освіти неможливі без проведення цифровізації, особливо відзначивши села. Близько 30% загальноосвітніх шкіл нашої країни залишаються без доступу в Мережу, тому для виправлення цієї ситуації в держбюджет було закладено приблизно один мільярд гривень. За словами заступника міністра, рівні можливості для дитячої освіти неможливі без надання учням електронних сервісів та платформ.

Чиновник висловив надію, що до кінця майбутнього року Інтернет буде проведений в 100% загальноосвітніх установ.

МОН планує зайнятися не тільки проведенням Інтернету в школи сільської місцевості: колега Греби Павло Хабзей заявив, що ще одним пріоритетом міністерства є наведення порядку в питанні функціонування шкільних вбиралень.

За словами Хабзея, більш як 250 мільйонів гривень було виділено на ліквідацію вуличних вбиралень при навчальних закладах та будівництва теплих і зручних нужників. Чиновник підкреслив, що такий стан справ має бути поширене не тільки в міських школах, а у всіх без винятку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*