Жителі дорогих столичних квартир вдалися до маніпуляцій заради субсидій

Marionetki.net

Інформвидання «Економічна правда» інформує, що гендиректор одного з директоратів Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко повідомив, що раніше виплата субсидій давала можливості власникам квартир для маніпуляцій з інформацією відносно місця реєстрації. Проте у поточному році був створений реєстр субсидіантів, що дозволив проводити перевірки даних, зокрема, з’явилась можливість з’ясовувати на які квартири оформлені субсидіарні виплати.

Музиченко підкреслив, що у відомстві вирішили провести експеримент на предмет оформлення субсидій у жителів одного з найдорожчих будинків Києва. За підсумками експерименту з’ясувалось, що навіть у такій багатоповерхівці, де вартість квадратного метра досягає 70 тис. грн., знайшлися жителі, на яких оформлені субсидії. Крім того, чисельність таких осіб досягає п’ятнадцяти.

Таким чином, міністерство отримало дзвіночок, що свідчить про проблеми в системі. Працівники структури вирушили в управління соціального захисту та через певний час встановили, що майже 80% всіх субсидіантів складають мати з дитиною. Виявилось, що мати та дитина прописуються у квартирі, де немає інших зареєстрованих мешканців, при цьому, мати у більшості випадків перебуває у декреті, а, отже, дохід такої родини складає 860 гривень. Відповідно до доходу вираховується й сума субсидій. Таким чином, було прийнято рішення, що до уваги беруться доходи усіх членів родини, а не лише тих, хто має відповідну реєстрацію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*