Експерт: у ЗСУ не буде прогресу, поки клан Муженка-Назарова при владі

bykvu.com

Журналіст Юрій Бутусов у своїй статті повідомляє, що поки від влади не відсторонений клан Муженка-Назарова, прогресу в українських збройних силах не буде.

Він зазначив, що на даний момент судовими рішеннями, а також низкою розслідувань, які проводила військова прокуратура, встановлено, що особи із зазначеного клану причетні до випадків службової недбалості. Проте на даний момент зазначені справи не дійшли до суду, оскільки голова держави чинить тиск на представників правоохоронних структур.

Крім того, кореспондент зазначив, що паралельно з ростом некомпетентності командирів ЗСУ зафіксовано й зростання чисельності справжніх військових лідерів. Він зазначив, що у державі є низка воєнних начальників, які мають професійні навички та являють собою золотий фонд нації.

Водночас, в країні є й низка військових частин, де службовці не тікають, а навпаки, самі хочуть пройти контрактну службу. У зв’язку з цим, на думку Бутусова, подібні лідери й повинні отримувати підвищення на посадах та у званнях, саме таким чином й повинне проходити реформування в державі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*