У Карпатах відкриють крижаний готель

24tv.ua

Найближчими днями в Карпатах в туристичному комплексі «Буковель» розпочне роботу крижаний готель. Варто відзначити, що в цьому готелі відвідувачі зможуть не тільки сховатися від поганої погоди, зігрітися напоями, щось з’їсти, але й залишитися ночувати.

Голова проекту «Ice Bukovel Hotel» Олександр Олексієнко зазначив, що в будівлі великий простір виділили під айс-бар, який також служить й рестораном. При цьому, формат страв характеризується як вишуканий. Також в готелі є й три подвійних номери, в яких відвідувачі зможуть залишитися на нічліг.

Скульптор Інна Ткачевська підкреслила, що кожен з номерів готелю є твором мистецтва, вони прикрашені фігурами та візерунками, зробленими з льоду. Водночас, повідомляється, що в готелі існує й номер, призначений для закоханих пар. Відзначається, що ліжко є символом любові закоханих, між якими з’являється нове життя. Тому, досить символічним є вибір малюнків на стінах, де зображена сім’я мамонтів, що складається з трьох членів.

Також підкреслюється, що працювати готель почне лише в найближчі дні, але при цьому, вже є маса людей, які б хотіли його відвідати. Одна з відпочивальниць зазначила, що такий готель зустрічає вперше, крім того, вона має намір повернутися сюди ще раз та взяти з собою близьких.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*