СБУ заарештувала київських громадських діячів-шантажистів

News.pn

У прес-службі СБУ інформують, що працівники відділу контррозвідки змогли викрити главу угрупування, яке видавало себе за громадську організацію. Члени організації вимагали кошти з екс-керівника одного з банків столиці. Зазначається, що правоохоронці змогли встановити, що злочинці зареєстрували організацію, метою якою був захист банківських вкладників.

При цьому, в організації було встановлене тимчасове управління. Проте до планів зловмисників входило застосування компромату для того, або повернути своїй родині та іншим вкладникам банку, які сплатили певний відсоток, кошти, що «зависли» на їх рахунках чи депозиті.

Зазначається, що зловмисники за допомогою працівників банківської структури майже дев’ять місяців вдавалися до шантажу екс-власників банку. Водночас, для шантажу вони використовували спецзасоби для запису та фіксації інформації.

Таким чином, голова «організації» вимагав понад чотирьох мільйонів гривень за знищення інформації, що компрометує. Також правоохоронці змогли заарештувати голову «організації» в одному з офісів Києва. На даний момент слідчі дії продовжуються, відкрито кримінальне провадження.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*