Двох топ-менеджерів «Нафтогазу» звинуватили в подвійному громадянстві

Varta1.com.ua

Колишній парламентарій кількох скликань Верховної Ради Віталій Журавський припустив, що Юрій Вітренко та Андрій Коболєв, що займають в «Нафтогазі» посади виконавчого директора і голови правління відповідно, можуть мати по ще одному громадянства, крім українського.

Свій припущення екс-нардеп обґрунтував тим, що обидва топ-менеджери енергетичної компанії зробили великі перекази за кордон, на що повинні були отримати дозвіл від Національного Банку. Коболєв перерахував значні грошові кошти своєї матері, яка мешкає в Сполучених Штатах, в той час як Вітренко зробив переклад великої суми своїй дружині, яка мешкає в Ліхтенштейні.

За однією з версій Журавського, обидва керівники «Нафтогазу» мають паспорта тих країн, банкам яких вони зробили переклад. За другою версією, Коболєв і Вітренко могли виплатити незаконну грошову винагороду Нацбанку для отримання дозволу на виведення грошових коштів.

Колишній народний депутат нагадав, що нерезиденти не можуть займати високі посади в державі.

Нагадаємо, що Андрій Коболєв перевів премію, яку він отримав за судову перемогу над компанією з Росії «Газпром», на банківський рахунок матері до Сполучених Штатів. Сума склала 7,9 мільйона доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*