США: нам необхідно більше часу на виведення військ з Сирії

Ua.news

Телевізійний канал «ABC News», посилаючись на власних інформаторів в колі офіційних осіб, інформує, що для того, щоб вивести збройні сили Сполучених Штатів з Сирії потрібна більша кількість часу, ніж планувалося. Відзначимо, що до цього, передбачалася, що на виведення військ буде потрібно близько 30 днів. Джерело каналу зазначило, що дана заява прозвучала відразу після рішення голови держави Трампа про виведення армії.

Відзначається, що в ході планування виведення військ ставало зрозуміло, що сам процес може затягнутися та тривати декілька місяців. При цьому, за словами інформатора, остаточного розв’язання даного питання ще прийнято не було.

Нагадаємо, що раніше, інформаційне видання «УНІАН» інформувало про рішення Сполучених Штатів вивести збройні сили з Сирії. Про це оголосив голова держави Трамп ще 19 грудня, а відповідний указ був підписаний вже 24 грудня. Крім того, дане рішення спричинило відставку голови оборонного відомства Джеймса Метиса, а також спеціального представника в питаннях взаємодії з іншими державами в рамках протидії «ІД» Бретта Макгурка.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*