Аваков дасть свідчення прокуратурі РФ за умови екстрадиції Януковича

Glavred.info

В ході одного з ефірів на вітчизняному телевізійному каналі «Прямий» радник голови МВС Зорян Шкіряк виступив із заявою про те, що голова відомства Аваков згоден дати свідчення прокурорам Російської Федерації, але при одній умові. Міністр підкреслив, що дасть свідчення тільки в тому випадку, якщо російська влада видасть Україні втікача екс-президента Януковича.

Радник розповів, що прокуратура Російської Федерації послала запит до ГПУ з тією метою, щоб наші прокурори посприяли допиту. У зв’язку з цим, голова МВС Аваков днями раніше прийняв рішення відреагувати на цей, явно маячний, запит. Він зазначив, що дасть свідчення лише в тому разі, якщо російська влада погодитися видати Україні колишнього голову Януковича. При цьому, Аваков висловив надію, що ГПУ йому в цьому допоможе.

Необхідно нагадати, що до цього повідомлялося про те, що екс-президент Янукович в черговий раз не вийшов на зв’язок перед засіданням в одному зі столичних судів, де він повинен був виступити з останнім словом у справі про держзраду. До цього, екс-голова зазначив, що має бажання виступити в ході судового випадку з останнім словом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*