Експерт: у появі Зеленського на політичній арені винна опозиція

Ivona.bigmir.net

Експерт в галузі політології Олеся Яхно в ході одного з ток-шоу в ефірі телевізійного каналу «Прямий» виступила з заявою про те, що в появі на політичній арені такого кандидата на пост голови держави як Зеленський, винна опозиція, а не чинна влада. Вона зазначила, що попит на таких кандидатів, які не є політиками, викликаний низькою якістю дискусії.

Політолог підкреслює, що на сьогоднішній день навряд чи хтось може бачити Зеленського як головнокомандувача. У зв’язку з цим, в інтерв’ю кандидата на пост голови держави можна помітити глобальне спрощення будь-якої проблеми. При цьому, неважливо, йдеться про проблеми в економічному секторі або це проблеми війни. Однак, на думку політолога, сам цей факт вказує на те, що якість комунікації – низька. У зв’язку з цим, Яхно зазначила, що на її думку, велика частина провини в цьому лежить на опозиції, а не на представниках чинної влади.

Водночас, експерт наголосила, що Україну не можна прирівнювати до Російської Федерації, оскільки наше суспільство завжди критично сприймає будь-якого голову держави. Дана ситуація є особливістю нашого соціуму, що є цілком нормальним.

Водночас, вона зазначила, що основна функція опозиції полягає в створенні альтернатив. Однак, якщо населення не довіряє чинній владі, при цьому, вони не можуть висловити довіру й опозиції, то громадяни починають шукати для себе інших кандидатів, серед яких може бути й Зеленський.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*