«Укрзалізниця»: замість утеплювача для вікон – пакети для сміття

Politeka.net

Вітчизняне підприємство «Укрзалізниця» в черговий раз стало фігурантом гучного скандалу. Відзначається, що причиною цього разу став той факт, що в пасажирських поїздах просто відсутні базові зручності. Дана інформація миттєво поширилася користувачами соціальних мереж.

Так, один з пасажирів В’ячеслав Твердохліб у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» розповів про черговий випадок недбалого ставлення «УЗ» до своїх пасажирів, при цьому, він поділився з користувачами фотографіями. Він зазначив, що їхав у поїзді, який прямував зі Львова до Маріуполя, та був здивований тим, «сервісом», що надало підприємство.

Пасажир опублікував фотографії, на яких видно, що вікна в поїзді містять безліч дірок, яких закрили звичайними пакетами з целофану. Від підкреслив, що «УЗ» в черговий раз дає привід для подиву, оскільки пень у вагонах, він вже бачив, монтажну піну – також, проте він вперше зіткнувся з тим, що підприємство використовує пакети в якості ущільнювача.

Ця інформація не змогла залишитися проігнорованою користувачами соцмереж, яких розлютив сервіс, що надається «УЗ». Низка користувачів відзначили, що вагони та керівництво підприємства вже давно пора викинути на звалище. Крім того, частина користувачів незадоволена й станом туалетів у вагонах, за що ганьблять «Укрзалізницю».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*