Американські патрульні катери готові для передачі Україні

allkharkov.ua

Командувач ВМСУ Ігор Воронченко анонсував прибуття в одеський порт двох військових катерів американського виробництва типу Island.

Катери очікуються в липні майбутнього року. На даний момент проходить підготовка особового складу, пройшла узгодження процедура доукомплектування цих катерів. Також пройшли коригування ті заходи, які необхідно зробити українській стороні для прибуття в порт американських кораблів, зазначив Воронченко.

Нагадаємо, що раніше Воронченко пообіцяв передачу «фактично нових» патрульних катерів типу Island, які будуть переобладнані під вітчизняні стандарти артилерії. Цю інформацію підтвердив і Майкл Макалістер, адмірал берегової охорони.

На церемонії передачі плавзасобів Україні, що проходила в Балтіморі (штат Меріленд) в кінці вересня поточного року, був присутній чинний глава держави Петро Порошенко і перша леді. Також у заході брали участь Валерій Чалий, який очолює дипмісію в Сполучених Штатах, а також Майкл Макалістер.

Патрульні катери типу Island проводилися з 1985 по 1992 роки, знаходяться в експлуатації з 1986 року. ВМСУ отримають два катери 1988 року випуску «Кушинг» і «Драммонд».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*