Представник України в ООН: Росію треба відключити від системи SWIFT

fintechnologynews.com

Постпред України в Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко заявив, що першочерговими діями, які допоможуть швидше отримати мир в країні, є зміцнення підтримки України міжнародною коаліцією, а також продовження санкцій впливу на Кремль з подальшим посиленням цього тиску. Ще одним кроком високопоставлений дипломат назвав зміцнення обороноздатності держави.

Єльченко заперечив тезу про «втому від України», і підкреслив важливість вже теперішній де-факто міжнародної коаліції підтримки Києва, яку необхідно зміцнювати.

Він зазначив, що російські твердження про «зміцнення» їх економіки під впливом санкцій демонструє лише те, що до цього часу не залучені всі інструменти тиску на Кремль. Серед таких представник країни в ООН назвав відключення від SWIFT, заморожування рахунків і «точкові» санкції. Дипломат висловив впевненість, що кілька сотень заморожених рахунків високопоставлених представників російської «верхівки» в американських і європейських банках привели б до «зовсім іншої розмови».

Постпред зазначив, що в сучасному світі, який відрізняється фінансовою прозорістю, кожна людина може розглядатися ніби під мікроскопом, тому обізнаність про наявність грошей в банках західних країн не є складною справою.

Дипломат також наголосив на важливості обмеження свободи пересування тих представників Росії, проти яких введені санкції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*