Заборону на перетин кордону України громадянами РФ знято

Autocentre.ua

Разом зі скасуванням воєнного стану в Україні скасували та заборону на в’їзд в нашу країну росіян віком від 16 до 60 років. Про це заявили в Держприкордонслужбі України.

Правда, працівники прикордонної служби відтепер стануть ретельніше контролювати будь-якого громадянина Росії, який захоче перетнути кордон. Як пояснює прес-секретар прикордонної служби Олег Слободян, одним закордонним паспортом росіяни тепер не обійдуться їм, можливо, знадобляться документи, які підтвердять їх мета візиту. Якщо росіянин приїжджає в Україну, щоб брати участь у будь-яких культурних чи спортивних заходах (це стосується й окупованого Криму) і жодного разу не порушив українські закони, то йому дозволять перетнути кордон без проблем.

Слободян також нагадав, що законодавство України не змінювалося ні до введення на території країни воєнного стану, ні після його скасовування.

Днем раніше, РНБО рекомендувала прикордонникам посилити охорону кордону з Російською Федерацією. Також, голова Ради нацбезпеки Олександр Турчинов зазначив, що у зв’язку з напруженою донині ситуацією в країні, Нацполіція, Нацгвардія та інші силові структури будуть нести службу в посиленому режимі заради захисту громадського порядку та законних прав і свобод наших співгромадян.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*