Ізраїльські археологи знайшли перстень часу Другого Храму

Israel21c.org

Інформаційне видання «Популярна механіка» інформує, що в ізраїльському Нацпарку, що розташований у місті Давида, археологи в ході розкопок виявили жіночий перстень.

Експерти вважають, що вік цього перстеня досягає двох тисяч років. Крім того, є версія, що у той період, жінка, що носила цей артефакт, зняла його для того, щоб зануритись у ритуальну ванну, що знаходилась в Єрусалимі, проте потім збула надіти його знову.

Дана знахідка є дуже важливою, оскільки вона дозволяє археологам проаналізувати життя та побут середньостатистичної людини тих часів та порівняти його із життям та побутом сучасних людей. Зазначений перстень є дуже важливою знахідкою, так само, як й інші речі, які знаходять в процесі розкопок.

Крім того, подібний артефакт дозволяє встановити історико-культурні особливості життя людей, які жили в часи Другого Храму. Також варто зазначити, що прикрасу знайшли в ході розкопок старої дороги, яка простягається до Храмової гори. На думку експертів, саме ця дорога вела до єврейського храму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*