Через закриття кордону з Мексикою США втратять мільярди доларів

Yahoo.com

Експерти підрахували, в яку суму обійдеться виконання обіцянки президента США Дональда Трамп про закриття кордону з Мексикою. За словами заступника директора інституту Мексики Центру Вілсона, який працював над дослідженням по прикордонній економіці, Сполучені Штати втратять мільярди доларів.

Аналітик пояснив, що потік товарів перетинає мексикансько-американський кордон щодня загальною сумою в мільярд доларів, тому кожен день перекриття цієї межі обернеться втратами сотень мільйонів доларів.

Ще один експерт Річард Майлс додав, що першим наслідком закриття кордону з Мексикою буде стрибок цін на автотранспорт. Також зазнає складності той сегмент американського виробництва, зайнятого в постачаннях на територію Мексики запчастин до автомобілів.

Закриття кордону також негативно позначиться на сільському господарстві через то, що фермери п’яти штатів отримують дохід з експорту сої та кукурудзи в Мексику. У свою чергу американські споживачі зіткнуться з дефіцитом фруктів і овочів в зимовий період, через те, що саме Мексика займається постачанням цієї продукції для магазинів в США, при цьому 70% мексиканського імпорту транспортується вантажівками.

Нагадаємо, що Трамп пригрозив закрити кордон з Мексикою, якщо «демократи» не дадуть своє схвалення фінансуванню зведення інженерних прикордонних споруд.

Зміцнення кордонів з південним сусідом Сполучених Штатів було одним з передвиборних обіцянок Трамп, яке викликало широкий громадський резонанс в самих США і за їх межами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*