Україна завершила дві інформаційні кампанії «Європа надихає» і «Чому НАТО»?

rada5.com

Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка обіймає посаду віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, відзвітувала за двома інформаційними кампаніями від уряду, які були покликані підкреслити переваги європейського шляху України.

Одними з результатів цих інформкампаній стали листівки «Європа надихає» та «Чому НАТО»?

Листівки географічно охопили дванадцять «пілотних» областей. У першій серії листівок розповідалося про допомогу Європейського Союзу Україні в реформах, можливості євроінтеграції в бізнесі, освіті та інших сферах. У серії, присвяченої Північноатлантичному альянсу, розповідалося про переваги вступу в НАТО, а також про зміни в житті військового та цивільного населення, до яких призведе членство в цьому міжнародному об’єднанні.

Також на деяких радіостанціях FM-діапазону в більш ніж двадцяти аудіовипусках розповідалося про можливості України при нинішньому зовнішньополітичному курсі. Кожен з випусків присвячувався конкретному аспекту європейської інтеграції, також проводилися прямі ефіри з експертами. Окрема серія випусків була опублікована в соціальних мережах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*