Надія Савченко: необхідно відсторонити від влади «негідників» та «придурків»

Stalker-world.net

Депутат ВРУ і Герой України Надія Савченко зазначила, що режим в державі, що склався сьогодні, ніяк не можна назвати демократією. На думку депутата, Україна зараз є авторитарною державою, в якій панує олігархія. Саме ці фактори є причиною, за якою влада всіляко перешкоджає тому, щоб Савченко взяла участь у виборах голови держави.

Нардеп наголошує, що влада робить такі дії не для того, щоб зупинити Савченко, а для того, щоб змінити вже сформоване розуміння громадян, про те, що в державі необхідно реформувати саме політичну систему, а не будь-яку іншу, яку колишня влада увесь час обіцяла змінити.

На даний момент, на думку парламентарія, українські громадяни все ще незрілі, вони не намагаються стати на захист надії на гідне життя. При цьому, депутат звернула увагу на те, що в державі буде стабільність та розумне населення тільки тоді, коли вдасться усунути від влади всіх негідників та придурків.

Необхідно відзначити, що в березні один зі столичних судів прийняв рішення заарештувати депутата, оскільки Генеральна прокуратура висунула їй підозру в підготовці терористичного акту в будівлі ВРУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*