Чиновники провалили виконання договору про асоціацію «Україна – ЄС»

Francais.rt.com

Цього року чиновники змогли здійснити лише 41% доручень поставлених Євросоюзом.

Про негативне виконання умов даної роботи, заявила віце-прем’єр з питань європейської інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. За її словами, завдання, які було необхідно виконати у 2018 році, українські чиновники виконали приблизно наполовину.

Вона заявила, що не може бути задоволена результатами роботи парламенту і звинуватила парламентаріїв у безвідповідальному ставленні до завдань, через те, що дані доручення наближають Україну до вступу в Європу. Також, Клімуш-Цинцадзе зазначила, що, судячи з результатів роботи, не для всіх українських парламентаріїв прагнення до Європи є пріоритетним.

«Наша країна підписала угоду про асоціацію з Євросоюзом ще у 2014 році. Згідно з цим договором, між Україною і Євросоюзом починає діяти зона безмитної торгівлі, однак почав діяти він почав лише з 2016 року. Крім торгівлі, документ містити співпрацю в боротьбі з тероризмом і в забезпеченні обороноздатності країн учасниць угоди», – повідомила вона.

Пізніше з’ясувалося, що Україна може поставляти в Євросоюз лише 36 найменувань товарів, і то в обмеженому обсязі. Дані квоти на безмитне постачання товарів вичерпалися ще на початку поточного року. Варто підкреслити, що з боку України немає ніяких квот чи обмежень стосовно товарів з Євросоюзу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*