Ляшко: директор, який отримує мінімальну заробітну плату – аферист

Daynews.com.ua

Лідер «радикалів» нардеп Олег Ляшко на своїй сторінці в соцмережі Facebook заявив, що головний бухгалтер підприємства або його керівник не можуть мати такий же оклад, який має в тій же компанії сторож.

Політик зазначив, що реальна зарплата на вищих посадах фактично вище, і поставив під сумнів, що керівництво може себе обділити по заробітній платі, що «очевидно всім».

Ляшко додав, що вказівка в деклараціях мінімальних заробітних плат є обкраданням пенсіонерів, і підкреслив, що невиплачені через «сірі» зарплати податки означають відсутність шкільних обідів для дітей, які забезпечує держава, а також крадіжку пенсійних виплат.

Нагадаємо, що мінімальну заробітну плату вказали співробітники компанії «Снек експорт», яка належить батьку однопартійця Олега Ляшка Сергія Рибалки. Він же працевлаштував свою дружину на сімейному підприємстві, з офіційною мінімальною зарплатою. Бізнес Рибалки в даний час фігурує в серії кримінальних справ за звинуваченням у несплаті податків і використання фіктивної документації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*