The Ring визнав українця Усика «Боксером року»

Gipoteza.net

Виступаючий в першій важкій категорії боксер Олександр Усик був названий кращим у своєму виді спорту за поточний рік. Таку оцінку українець отримав від авторитетного оглядача боксу, американського видання The Ring.

Нинішній рік Усик завершує з трьома перемогами. Серед переможених опонентів — Тоні Білями, Мурат Гасиєв і Майріс Брієдіс. Ці перемоги допомогли спортсмену зайняти четверту позицію в рейтингу P4P і отримати ряд нагород, однією з котрих і став титул «Боксера року» від The Ring.

Титул «Тренер року» від американського видання отримав Анатолій Ломаченко, який вже є власником такої ж нагороди від журналу Sports Illustrated. Батько і спортивний наставник відомого боксера Василя Ломаченка допоміг йому досягти легкій ваговій категорії, під його керівництвом були переможені Педраса і Лінарес.

Кращим боєм 2018 року був названий поєдинок Алвареса проти Головкіна, а титул «Камбек року» від The Ring отримав Тайсон Ф’юрі. Він же отримав визнання «Кращого раунду» завдяки своєму бою проти Дентея Вайлдера — таку високу оцінку отримав дванадцятий за рахунком проміжок боксерського поєдинку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*