Підприємець з Греції запустив на Одещині масштабний соцпроект

Mandry.ua

Власник будівельного підприємства «Гефест», громадянин Греції Пантелеймон Бумбурас почав реалізацію соцпроекту «Діти регіону» на території Одеської області.

Завдяки цьому проекту нині півтори сотні дітей з сімей Одещини, що мають малий достаток, протягом двох днів отримали сезонне взуття, іграшки та канцелярські набори.

Допомога надається адресно та призначається для вихованців дитбудинків сімейного типу, сиротам, уродженцям багатодітних родин, а також дітям, які перебувають під опікою.

Коментуючи запущений ним соцпроект, Бумбурас заявив, що будь-який бізнесмен, який має до себе повагу, повинен займатися не тільки примноженням свого капіталу, а й надавати допомогу тим, хто її потребує. Він назвав дітей «майбутнім країни» і «найкращою інвестицією», яка допоможе країні в розвитку та для набуття сили.

У списку для отримання допомоги є близько семисот дітей. Взуття буде видаватися на поточний сезон року, однак отримувачі допомоги в кінці зимового періоду стануть власниками вже весняного взуття. Ця допомога надаватиметься до кінця лютого наступного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*