МЗС Польщі: новий посол в Україні нормалізує відносини між країнами

Politeka.net

Інформвидання «Fakty.interia.pl» інформує, що в польському зовнішньополітичному відомстві вважають, що установа на посаду польського посла в Україні заступник голови відомства Бартоша Ціхоцького тільки посприяє нормалізації відносин між країнами. При цьому, дипломат допоможе врегулювати історичні проблеми між державами. Даними відомостями з виданням поділився голова польського міністерства закордонних справ Яцек Чапутович.

Міністр розповів, що його заступник демонструє професійні якості, добре контролює відомство, а крім того, він знайомий зі справами сусідньої держави. Таким чином, кандидатура Ціхоцького на пост дипломата в Україні в черговий раз доводить наскільки важливо Польщі нормалізувати відносини з сусідньою країною.

Крім цього, на думку міністра, на даний момент є потреба не тільки у «новому погляді» на відносини двох держав, але й в зміцненні польського представництва на українській території. Також він додав, що прийдешні вибори в Україні є позитивними політичними змінами. Поряд з цим, голова відомства зазначив, що не потрібно інтерпретувати зміну польського представника в Києві з негативної точки зору. Метою даних змін є поліпшення відносин з українською стороною, а також пошук дипломатичного вирішення низки проблем.

Також наголошується, що Ціхоцький має досить різку позицію в питаннях україно-польських проблем, про які він говорить прямо та відкрито. При цьому, він не удає, ніби проблем не існує, хоча вони є. Їх просто необхідно належним чином сформулювати та вирішити.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*