Арсен Аваков: МВС України не бере участь у політичних іграх

da-info.pro

Арсен Аваков, який очолює Міністерство внутрішніх справ, пообіцяв співвітчизникам, що Нацполіція під час підготовки та проведення президентських виборів покаже себе як незалежний інститут держави, який не приймає участі в політиці.

Аваков гарантував, що ніхто з учасників президентських перегонів, включаючи чинного главу держави Петра Порошенка, не зможе розраховувати на преференції від правоохоронців, але водночас можуть очікувати захисту своїх прав, навіть незалежно від антипатій з боку керівника МВС. Саме тому, пояснив Міністр, були розділені посади політичного міністра та голови Нацполіції, який уклав з державою п’ятирічний за тривалістю контракт, і зберігає незалежність.

Він попередив політиків, які бажають організувати виборні «сітки» для крадіжки голосів виборців, що правоохоронці не дадуть на цьому заробити, і що подібні механізми сходили з рук тільки за часів президентства Януковича, в той час як зараз МВС і Нацполіція не збираються брати участі в подібних схемах.

Голова МВС підкреслив, що поліціянти не будуть покривати виборних «каруселей», «сіток» і «схем», та буде припиняти будь-яке порушення закону на виборах. Особливо він наголосив монополію на силу, яка буде належати виключно Нацполіції та Нацгвардії, і прав на яку не буде в активістів патріотичних організацій, «національних дружин» і так званих «тітушок» (найманих певною особою або політсилою молодих людей «спортивної зовнішності» для заворушень та інших правопорушень).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*