Ляшко: депутатам повинні приїхати на засідання ВРУ і розв’язати проблему з тарифами

Hromadske.ua

У прес-центрі Радикальної партії України інформують, що голова політсили звернувся до всіх парламентаріїв із закликом повернутися в державу з відпусток, щоб ВРУ змогла прийняти мораторій на збільшення комунальних тарифів. Ляшко зазначив, що збільшення боргів по комунальним тарифам лише підтверджують той факт, що громадяни держави не можуть дозволити собі оплатити комуналку за новими цінами.

Голова радикалів звернув увагу на те, що з моменту зростання цінової політики на газ пройшов всього місяць, проте борги громадян збільшилися на дев’ять мільярдів. Зараз звичайні громадяни не можуть платити занадто високу ціну на газ. Разом з тим, рішення про зміну цінової політики тягне за собою й процес деіндустріалізації економіки, зростання цін на продукцію, що у свою чергу вплине на втрату ринків та зменшення заробітної плати громадян.

Так, Ляшко впевнений, що на новорічні свята жителі країни зрадіють зменшенню тарифів, перегляду процесу виділення субсидій, перерахунку заробітної плати та пенсійних виплат. Саме тому, кожен парламентарій повинен закінчити відпочивати закордоном та приїхати на позапланове засідання ВРУ. На цьому засіданні розглядатиметься тільки одна проблема-прийняття мораторію щодо збільшення ціни на комуналку. Крім того, депутати вимагають, щоб Кабмін переглянув систему виплати субсидій, оскільки кожному вже зрозуміло, що чинна система неефективна. Водночас, ключовим питанням є збільшення зарплатні та пенсійних виплат.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*