Чергові протести «жовтих жилетів» пройшли менш масово

abctv.kz

У суботу активісти протестного французького руху «жовтих жилетів» знову вийшли на вулиці ряду міст, включно зі столицею. У деяких місцях проведення їх маніфестацій спалахнули сутички з правоохоронцями – подібне було відзначено в Руані, де «жовті жилети» підпалили вхід в будівлю Банку Франції.

Французькі мас-медіа відзначають, що в порівнянні з протестами тижнем раніше, маніфестації в цю суботу були менш масштабними. У Парижі, Нанті та Марселі на вулиці вийшли по одній тисячі чоловік. Найбільша кількість маніфестантів вийшло в Бордо – там нарахували приблизно 2 тисячі 400 демонстрантів.

У Парижі поліція при спробах порушення громадського порядку використовувала проти протестувальників сльозогінний газ. В ході суботніх протестів у французькій столиці були затримані п’ятдесят сім чоловік. Під вартою паризькі правоохоронці залишили тридцять три маніфестанти.

Нагадаємо, що рух «жовтих жилетів» в середині минулого місяця, і було пов’язане з підвищенням паливних цін, проте незабаром гасла демонстрантів почали вимагати відставки глави держави Емманюеля Макрона.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*