Юрій Луценко: нам відомий замовник замаху на вбивство Катерини Гандзюк, але ми збираємо докази

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виступаючи в телеефірі «П’ятого каналу» на передачі «Рандеву», Юрій Луценко, який очолює Генпрокуратуру, заявив, що слідчим відомий замовник замаху на вбивство Катерини Гандзюк, але слідчий прокурор ще зайнятий збором доказів. Голова ГПУ підкреслив, що особистість головного підозрюваного в замовленні вбивства херсонської активістки та чиновниці йому вже відома.

Генпрокурор прокоментував також не менше резонансне «справу Гонгадзе», заявивши, що його можна закінчити протягом місячного періоду, якщо слідчі у своє розпорядження отримають оригінали записів Мельниченка. Луценко запитав, чому Мельниченко з 2004 року відмовляється надати оригінал своїх плівок.

Торкнувся Генпрокурор й кримінального провадження по вбивству в центрі столиці журналіста Павла Шеремета. Керівник Генеральної Прокуратури зазначив, що коло підозрюваних звужено з декількох тисяч осіб до декількох сотень, маючи на увазі виконавців. Відповідаючи на питання про озвучування прізвищ убивць, Генпрокурор заявив, що навіть американське Федеральне бюро розслідувань не змогло надати допомогу по цій справі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*