Росія: ми не визнаємо морських кордонів України

Sensum-club.pro

Заступник голови Комітету з оборони нижньої палати парламенту РФ Олександр Шерін заявив, що його країна не бажає визнавати українські морські кордони.

Таку позицію голова оборонного комітету Держдуми РФ обґрунтував денонсацією з боку Києва двостороннього міжнародного Договору про дружбу і співробітництво.

Шерін підкреслив, що президент України розірвав відносини з Кремлем, тому Російська Федерація не має зобов’язань визнавати український кордон. Розривом Договору Петро Порошенко звільнив Москву від дотримання подібних положень.

Раніше Петро Порошенко залишив свій підпис під законом «Про прилеглу зону», яка регулює морські кордони, а також покарання для порушників цих кордонів. Повідомлення про це було опубліковано на офіційному президентському веб-ресурсі.

Нагадаємо, що в офіційному виданні Верховної Ради «Голос України» 11 грудня був опублікований підписаний раніше Петром Порошенком закон про денонсацію українсько-російського договору «Про дружбу». Дія цього міжнародного документа припиниться першого квітня наступного року, звільняючи країну від зобов’язань його виконання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*