У Полтаві чиновника заарештували за хабар

Newsone.ua

В прес-центрі Нацполіції інформують, що працівники правоохоронних структур заарештували співробітника підприємства «Полтавагазовидобування», оскільки той вимагав хабар, сума якого перевищує двісті двадцять тисяч гривень. Як зазначається, співробітники підприємства володіє механізмами впливу для штучних перешкоджань у господарській діяльності товариства.

Таким чином, зазначається, що, якщо хтось із підприємців мав намір здійснювати свою діяльність без зайвих перешкод, то йому потрібно було заплатити понад двохсот двадцяти тисяч гривень зазначеному чиновнику.

Як повідомляють у правоохоронній структурі, чиновника затримали у ресторані, коли він отримував черговий хабар. Співробітники поліції конфіскували у зловмисника кошти, сума яких досягала п’ятдесяти тисяч гривень. Зазначимо, що ці кошти складали лише частину з обіцяного хабару.

Наразі, підозрюваного звинувачують у порушенні частини 3 статті 368 КК України. Правоохоронці заарештували зловмисника, питання про вибір запобіжних заходів вирішується.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*