Канада стурбована проблематикою «пологового туризму»

Smallcappower.com

Інститут вивчення громадської політики Канади провів демографічне дослідження. Згідно із зібраними статистичними даними, у 2016 році в канадських пологових будинках народилося не менше 3 тисяч 200 дітей, чиї батьки не мали місцевого громадянства, в той час як офіційні цифри Статистичного агентства цієї країни заявили про народження трьохсот тринадцяти таких дітей.

Таку різницю в зібраних даних експерти пояснили тим фактором, що в заповнюваних фінансових документах майбутні батьки та матері вказали свої реальні закордонні місця проживання, в той час як в документах про реєстрацію дітей, які з’явилися в канадських пологових будинках, вони вказали тимчасове місце проживання на території самої Канади.

Дослідники зробили висновок, що «пологовий туризм» отримав значне поширення, і цифри по ньому ростуть — їх більше неможливо вважати незначними.

Нагадаємо, що Канада є державою, де громадянство надається «по праву землі»: всі діти, народжені на території цієї північноамериканської країни, стають її резидентами незалежно від міграційного статусу батьків і матерів. Винятком в цьому правилі є тільки діти співробітників дипломатичних служб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*