Українські вертолітники-миротворці допомагають виборам у Конго

Mil.gov.ua

За останні кілька тижнів українські учасники місії Організації об’єднаних націй в Демократичній Республіці Конго виконали значний обсяг покладених на них завдань, займаючись вертолітним транспортуванням товаришів по службі з інших миротворчих контингентів і вантажів.

Зросла інтенсивність польотів української місії ООН пов’язана з підготовкою до виборів глави держави в Конго. Спочатку місцеві жителі повинні були обрати президента 23 грудня, проте вибори були перенесені на тиждень.

Українські вертолітники перевозять щодня тони палива, боєприпасів і обладнання для інженерних споруд баз міжнародних миротворчих місій в Конго, а також перекидають особовий склад в «гарячі» райони африканської держави. Лише Мі-24 українських учасників місії ООН здатні прикрити повітряний транспорт, що працює на проблемних територіях ДР Конго.

За час свого перебування в Конго вертолітники української місії ООН здійснили майже шістсот вильотів на гелікоптерах Мі-8 і майже двісті п’ятдесят на Мі-24, налітавши 3 тисячі 600 годин.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*