Юнкер обурився лицемірством в Євросоюзі тему захисту кордонів

Pravdainform.com.ua

В інтерв’ю німецькому виданню Welt am Sonntag керівник Європейської комісії Жан-Клод Юнкер висловив своє обурення головами урядів держав, що входять до складу Європейського Союзу. За його словами, високопоставлені державні діячі з країн-членів ЄС протягом дворічного періоду наполягали на кращому захисті зовнішніх кордонів Євросоюзу, однак запропоновані зараз заходи вони ж вважають посяганнями на суверенітет своїх держав.

Юнкер назвав таку позицію «жахливим лицемірством». Він дорікнув ті країни-члени країни Європейського Союзу, які виступали з рішучим засудженням недостатнього захисту зовнішніх рубежів цього міжнародного об’єднання, однак зараз відмовляють Брюсселю у співпраці з цього питання.

Європа не має можливостей функціонувати таким чином, підкреслив Жан-Клод Юнкер, і наголосив на важливості готовності до захисту зовнішніх кордонів Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Брюссель на початку осені поточного року запропонував збільшити кількостей співробітників загальної для Європейського Союзу прикордонної служби Frontex до десяти тисяч чоловік до 2020 року, що на 8 з половиною тисяч співробітників більше нинішнього особового складу.

Ця ініціатива викликала масову критику в Європейському Союзі, а Відень, який зараз головує в ЄС, запропонував перенести збільшення Frontex ще на сім років від раніше озвученого року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*