Ківа: безвіз зробив з українців дешевих рабів для Європи

Ideologs.com

У прес-центрі соціалістичної партії інформують, що голова політсили Ілля Ківа виступив із заявою про те, що скасування віз з Євросоюзом, зробила з жителів України дешеву робочу силу. Так, понад семи мільйонів громадян вже покинули країни в рамках трудової міграції.

Підсумовуючи підсумки року на своєму каналі в YouTube, лідер політичної партії зазначив, що скасування віз з ЄС – це лише чергова красива цукерка від представників влади, але насправді ми маємо ситуацію, де з 11 пенсіонерів – 10 все ще працюють. Причини цього політик бачить в тому, що громадяни нашої країни стали для європейців нічим іншим, як дешевою робочою силою.

Ківа також звернув увагу й на інші проблеми, які виникли з вини чинної влади. Так, на даний момент переговори щодо звільнення наших моряків з полону, не принесли жодних результатів. Крім того, цього року збільшився товарообіг з Російською Федерацією, а лідер даної країни назвав Україну стратегічним партнером.

Не менш гострою проблемою стало збільшення зовнішньої заборгованості країни вдвічі. Таким чином, голова соціалістів зазначив, що найближчим часом у населення активізується інстинкт самозбереження, що безсумнівно відіб’ється на чинній владі. Політик резюмував, що разом з поточним роком в минуле йде й режим Порошенка.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*