МЗС Білорусі: Росія – фактор загрози для України

www.belnovosti.by

Прес-служба зовнішньополітичного відомства Республіки Білорусь на своєму офіційному Інтернет-ресурсі опублікувала заяву свого керівника Володимира Макея. За словами білоруського Міністра, агресія РФ щодо України стала головним загрозливим фактором для регіональної безпеки Європи. Від агресивних дій Кремля постраждала й Білорусь, здебільшого економічно.

У східноєвропейському регіоні, зазначив Макей, необхідно без зволікання забезпечити стан світу, і Білорусь приймає в цьому безпосередню участь. Голова МЗС РБ нагадав, що саме в білоруській столиці були проведені зустрічі «нормандського» міжнародного формату і ведуться «Мінські» переговори. Також Макей нагадав про пропозицію свого президента допомогти із завершенням бойових дій на території Донбасу.

Макей підкреслив, що Білорусь намагається зіграти свою роль у встановленні миру в регіоні, не нав’язуючи свої посередницькі послуги, і водночас докладаючи максимум зусиль.

Нагадаємо, що раніше посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим звернувся з проханням до влади сусідньої країни припинити залякування білоруських громадян України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*