Рабинович: влада так й не змогла знайти на мене компромат

Golos.ua

В ході прямого ефіру на вітчизняному телевізійному каналі «112» нардеп ВРУ, голова «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабинович, виступив із заявою про те, що представники влади шукали факти, які б скомпрометували нардепа, проте їм цього зробити не вдалося. Він також зазначив, що стосовно нього було порушено більш як десять кримінальних проваджень. Частина з них була відкрита через наявність у депутата ізраїльського та російського громадянства, а ще низка проваджень залишилися й зовсім незрозумілими для нардепа. Він зазначив, що лише після того, як дані кримінальні справи були розглянуті у всіх інстанціях, їх закрили.

Водночас, депутат підкреслив, що зараз не складає труднощів подивитися, хто з опозиційних парламентаріїв віддає свої голоси разом з провладними партіями, а хто – ні. Парламентарій зазначив, що за всі ці роки не було такого випадку, щоб він віддав свій голос за прийняття бюджету, або ж за ті реформи, які лише нашкодять країні.

Для того, щоб переконатися в цьому, можна відкрити сайт ВРУ та переглянути голоси Рабиновича. Водночас, можна подивитися й голоси інших опозиціонерів, які не увійшли до складу «Опозиційної платформи – За життя», й тоді вже можна робити висновки про те, хто голосує також, як й чинна влада, а хто є реальною опозицією. Крім цього, Рабинович дав обіцянку показати виборцям, як він голосує.

Парламентарій підкреслив, що він є забезпеченою людиною, тому політика не є для нього джерелом заробітку. Мета його участі в політичному житті полягає в його вірі в те, що він справді може змінити ситуацію в державі.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*