«Нафтогаз» розповів про борг «Газпрому» перед Україною

Ibc.ua

Інформвидання «РИА Новости» інформує, що голова правління вітчизняного підприємства «Нафтогаз» Андрій Коболєв виступив із заявою, в якій назвав яку суму повинен сплатити російський «Газпром» за результатами кількох судових розглядів.

Після того, як українське підприємство виграло судовий процес у Стокгольмському арбітражному суді, компанія має намір отримати від «Газпрому» близько 2,1 мільярдів доларів. Крім того, передбачається, що в якості компенсації активи російської компанії в європейських країнах будуть заарештовані. Варто відзначити, що в число цих активів входять й акції тих, хто володіє «Північним потоком», а також «Північним потоком-2».

Поряд з цим, Коболєв розповів, що компанія також виступила з ініціативою про початок нового арбітражу в ході якого, повинні бути переглянуті тарифи газового транзиту на цей та наступний рік. Крім того, «Нафтогаз» має намір отримати компенсацію «недоїмки», сума якої сягає 11,6 мільярдів американських доларів.

Водночас, глава правління «Нафтогазу» підкреслив, що компанія направила позов проти Російської Федерації, причиною якого стало захоплення активів України на Кримському півострові. Варто відзначити, що сума даних активів, перевищує п’ять мільярдів доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*