Знайдено причини постійних поломок експресу «Київ-Бориспіль»

Tribune.in.ua

Колишній голова Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин виступив із заявою, в якій назвав основні причини постійних поломок експресу «Київ – Бориспіль». Він зазначив, що експрес виходить з ладу через те, що в ході проектування була допущена низка серйозних помилок. Крім цього, ще однією проблемою є закупівля транспорту.

Кривопішин звернув увагу на той факт, що всі склади даного експресу вже експлуатувалися раніше, у зв’язку з чим, їх пробіг становить понад мільйон кілометрів. При цьому, він зазначив, що для проведення фундаментального ремонту необхідно, щоб поїзд експлуатувався менше десяти років, а його пробіг не досягав мільйона кілометрів.

Екс-голова залізниці підкреслює, що на потяги просто нанесли нову фарбу, а натомість ремонтним роботам, з них просто були зняті двигуни та кудись відвезені. Крім цього, Кривопішин зазначив, що ще однією причиною частих поломок поїзда є той факт, що довжина платформ є надто маленькою. Відзначається, що даний експрес повинен ходити по платформі, довжина якої досягає 250 метрів, проте на ділі платформа не перевищує ста метрів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*