Польський суд постановив позбавити волі шістьох українців

Eirus.net

Суд, розташованому в польському місті Кельц, прийняв рішення щодо українських громадян. Відзначається, що шестеро українців займалися контрабандою тютюнових виробів, чим завдали шкоди польському бюджету в розмірі 6,6 мільйонів доларів.

На даний момент громадяни нашої країни можуть отримати тюремне ув’язнення, терміном від шести до дванадцяти років. При цьому, передбачається, що кожен з учасників контрабандної операції зобов’язаний сплатити штраф, сума якого сягає 2,6 тисячі доларів. Необхідно також підкреслити, що всього в контрабандній операції брали участь одинадцять осіб, при цьому шестеро з них є громадянами України, решта – поляки.

Також наголошується, що при затриманні зловмисників, співробітники правоохоронних структур конфіскували понад 22 мільйонів сигарет. Також зазначається, що для реалізації товару, група з 11 осіб застосовувала свою злочинну схему.

Тютюнові вироби купувалися на кордоні сусідніх держав, після чого, перенаправлялися вглиб Польщі. Крім того, що тютюнові вироби продавалися на території Польщі, злочинці змогли налагодити експорт й в західноєвропейські країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*