Порошенко: цього року відремонтували рекордну кількість доріг

Actual.today

Інформагентство «РБК-Україна» повідомляє, що голова України Порошенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що за поточний рік в країні були відновлені дороги, довжина яких становить три тисячі вісімсот кілометрів. При цьому, мова йде не тільки про траси держзначення, а й про дороги місцевого значення.

Водночас, глава країни підкреслив, що саме цього року було відремонтовано рекордну кількість доріг. Водночас, подібних результатів би не було без діяльності дорожнього фонду.

Як зазначив лідер, цього року була реалізована низка значущих проектів інфраструктури, важливе місце серед яких відводиться запуску Бексидського тунелю, а також появі експресу, який слідує до аеропорту «Бориспіль».

Водночас, повідомляється, що українські автомобілісти незадоволені механізмом ремонту доріг. Відзначається, що в Черкаській області зафіксовано випадок, де люди, які проводили ремонтні роботи, замість того, щоб очистити дорогу прийняли рішення нанести на дорожнє полотно розмітку. До цього також неодноразово фіксувалися випадки, коли асфальт закладали в калюжі або ж в морозну погоду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*