Луценко: ГПУ не може посадити Медведчука за проросійську позицію

News.xtipe.com

Голова Генеральної прокуратури Юрій Луценко, в ході свого інтерв’ю, яке транслювалося «5 каналом», виступив із заявою, що відомство не може відкрити кримінальне провадження щодо проросійських політичних діячів, оскільки вони не становлять загрозу територіальній цілісності держави.

Луценко підкреслив, що ми не схожі на Російську Федерацію, у зв’язку з цим, в нашій країні не можна садити людей за неприємні висловлювання. Для того, щоб залучити громадянина до відповідальності за держзраду потрібно, щоб експерти підтвердили заклик до порушення територіальної цілісності держави. Таким чином, коли Медведчук виступає з не дуже приємними висловлюваннями, у Генпрокуратури немає можливості притягнути його до відповідальності.

Луценко також зазначив, що не може посадити політика за його бізнес, оскільки він не фігурує як виконавчий директор ні в одному зі своїх підприємств. Медведчук є лише засновником, який за законодавством будь-якої європейської держави не може бути притягнутий до відповідальності.

Водночас, Луценко підкреслив, що відомство не може притягнути до відповідальності й парламентарія від «Опоблоку» Вілкула, оскільки той не робив жодних заяв, які б загрожували цілісності країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*