Україна зможе відвідувати країни Балтії можна за ID-картками

Dostyp.com.ua

Голова МВС Арсен Аваков у своєму профілі в соціальних мережах інформує, що українці вже через короткі часові терміни зможуть поїхати в балтійські країни, користуючись тільки ID-картами.

Голова відомства підкреслив, що на даний момент такі карти отримали вже понад п’ять мільйонів українських громадян. Звичайно, зараз є й низка труднощів, оскільки перехідний період ще не завершився, та у ЖЕКів немає необхідної чисельності кардрідерів, у зв’язку з чим, люди повинні носити з собою ще документ, який підтверджує місце реєстрації громадянина.

Однак, Аваков сподівається, що уряд прийме рішення, згідно з яким, всі ЖЕКи повинні будуть мати необхідні пристрої. Зараз українці за допомогою такої карти мають можливість виїжджати до Туреччини, Катару, Грузії. Список названих країн, найближчим часом зможуть поповнити й країни Балтії.

Нагадаємо, що ID-картки почали видавати у 2016 році. При цьому, новий паспорт можна отримати лише в тому випадку, якщо попередній був втрачений або вкрадений. Крім цього, таку картку можуть отримати й громадяни у віці 14 років, які вперше отримують паспорт.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*