В Україні стартувала президентська виборча кампанія

kritikan.info

Цього понеділка 31 грудня в державі стартує виборча кампанія голови України. Зазначається, що сама компанія продовжуватиметься дев’яносто діб.

Варто підкреслити, що ще у минулому місяці парламентом було прийнято рішення про призначення чергових президентських виборів на неділю в останній день березня. Також зазначимо, що починаючи сьогоднішнім днем, та закінчуючи третім лютого, Центральна виборча комісія буде приймати необхідну документацію, від усіх людей, що висунули свою кандидатуру на посаду голови держави. При цьому, кандидат може самостійно висувати свою кандидатуру, а може представляти політичну партію.

Вже восьмого лютого в країні закінчиться процес реєстрації усіх кандидатів, після якого, Центрвиборчком остаточно затвердить усіх претендентів на посаду президента. Крім того, до кандидатів висувається й низка вимог: по-перше, він повинен мати громадянство нашої держави, володіти мовою та жити на українській території не менше останніх десяти років, а, по-друге, кандидат у президенти повинен досягти тридцяти п’яти річного віку.

Водночас, учасник виборів також повинен занести залог, сума якого сягає двох с половиною мільйонів гривень, якщо ж кандидат програє вибори, то зазначені кошти йому не повернуть.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*