Народні прикмети та традиції до Нового року

mir-animashki.com

За китайським календарем 2019 рік Жовтої Земляної свині обіцяє принести в будинок добробут, достаток і надійність. В Україні існує добра традиція зустрічати головне свято зими за сімейним столом, повному частувань, і в гарному настрої. Адже в народі кажуть – як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш.

Ми у свою чергу підготували для вас кілька корисних прийме і порад, як провести новорічну ніч, щоб наступний рік був вдалим.

Перше і найголовніше правило – зустрічати свято потрібно в гарному настрої та з найдорожчими людьми – сім’єю, друзями, коханими. Адже в народі кажуть – люди, з якими зустрінеш Новий рік, будуть з тобою поруч весь рік. Така ж прикмета стосується і гостей – якщо у Свято прийдуть гості, веселощі та радість, він буде сповнений ними весь рік.

mir-animashki.com

Будинок до свята потрібно підготувати по-особливому. Напередодні нового року краще позбутися непотрібних речей. А ось сміття необхідно викинути заздалегідь – за прикметою його не можна виносити безпосередньо перед новим роком, щоб зберегти в будинку щастя і добробут.

Помножити достаток допоможе скринька з монетами та зерном на святковому столі. Також у нього можна покласти рис, пшоно або овес. До достатку також – багатий і смачний новорічний стіл. Вважається, що якщо стіл буде повнитися стравами – сім’я в будинку буде ситість і достаток весь наступний рік.

Також дуже поширена прикмета, що потрібно повернути борги напередодні свята, щоб всі фінансові негаразди залишилися в старому році. А ось в саму святкову ніч повертати борги або позичати гроші не можна, інакше борги будуть супроводжувати вас протягом наступного року.

mir-animashki.com

Також в народі поширена традиція зустрічати свято в новому одязі. Тоді обновки гардероба Вам протягом року забезпечені. Якщо немає нового плаття, можна надіти будь-яку нову річ – наприклад, прикраса.

Інша цікава прикмета прийшла до нас з далекого минулого. У новорічну ніч вважалося, що всі темні сили стають дуже вразливими. Тоді наші предки намагалися налякати їх гучними звуками – веселощами, музикою, піснями. Також вважалося доброю прикметою, коли у святковий вечір хтось чхає – тоді весь рік повинен бути щасливим.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*