Новорічні традиції різних народів

morethanbitcoins.com

У багатьох Новий рік асоціюється з боєм курантів і шампанським, але є країни, в яких настання нового календарного року зустрічають куди більш цікаво та унікально: одні викидають праски, інші – включають автосирени.

Шотландці, традиційно, у святкову ніч палять барила наповнені дьогтем, і котять їх по міських вулицях, тим самим, спалюючи все з погане з минулого року.

У італійців же більш кардинальний метод розпрощатися з минулим роком. Вони впевнені, що щасливо можна прожити наступний рік, якщо в новорічну ніч викинути старе «барахло» і не як-небудь, а з вікон своїх будинків.

У жаркому Еквадорі для того, щоб розбагатіти, зустрічаючи Новий рік, треба надіти спідню білизну жовтих квітів, а ось якщо не все складається на любовному фронті, тоді білизну потрібно надягати червоне.

Кубинці в Новий рік наявну в приміщенні посуд заповнюють прісною водою, а після 12 ночі її треба вилити з вікон, які є в приміщенні. Люди вірять, що таким чином прийдешній рік буде чистим, як вода, вилита на вулицю.

У далекій Панамі після півночі грають дзвони, включають сирени, сигналять автомобілі. А панамці в цей час намагаються кричати в усі горло і стукають всім, що потрапило під руку.

Індія значно відрізняється від інших країн тим, що зустрічає Новий рік кілька разів в році. Влітку – це святкування називається Лорі: палять багаття і люди водять хороводи навколо них. Восени – це свято вогню – Дівалі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*