ЗМІ ФРН: Тимошенко – можливий президент України

vazhlyvo.net

Німецькі засоби масової інформації повідомляють, що з урахуванням того, що непопулярність чинного голови України Порошенко весь час зростає, то ймовірно, що наступним президентом стане екс-прем’єр України Юлія Тимошенко. Інформагентство «Focus Online» передає, що є ймовірність того, що методи подолання корупції та боротьба з представниками олігархату в країні, у Тимошенко будуть більш ефективними, ніж у чинного голови держави.

Але водночас, не можна точно спрогнозувати, що правління Тимошенко в Україні матиме позитивні результати, оскільки джерела фінансування її виборчої кампанії досі не розкриті.

Поряд з цим, видання підкреслює, що коли у 2005 році Тимошенко стала очолювати уряд, саме вона завадила приватизації одного з металургійних комбінатів. Водночас, повідомляється, що західні партнери України були б раді бачити при владі в цій країні представників політсили єврооптимістів або ж «Демократичного альянсу», але при цьому, очевидно, що перемога екс-прем’єра найімовірніша.

Однак не виключено, що Порошенко може залишитися на другий термін. При цьому, існує ймовірність, що в ході другого туру, Тимошенко може поступитися перемогою якомусь третьому кандидату.

Крім цього, видання підкреслює, що західним партнерам країни слід звернути увагу на досить суперечливі дії Тимошенко в парламенті. При цьому, ймовірність того, що правління Тимошенко стане поштовхом до розвитку – не виключена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*